Apie mus

                               Mūsų kolektyvas

-Jaunas darbštus, siekiantis aukštų rezultatų. Mūsų veiklą sudaro:  finansinis tarpininkavimas , bei visos nekilnojamojo turto operacijos, tai-tarpininkavimo paslaugos perkant, parduodant, keičiant, bei nuomojant nekilnojamąjį turtą. Konsultacijos įvairiais klausimais susijusiais su investicijomis i nekilnojamąjį turtą. Padedame sutvarkyti dokumentus susijusius su nekilnojamuoju turtu.
Naujiena !!!

Skubos tvarka -ruošiame „Energetinio naudingumo sertifikatus. ATLIEKAME TERMOVIZINES NUOTRAUKAS
Pastatų energetinio naudingumo sertifikavimas (PENS)
-Ypatingų ir neypatingų statinių projektavimas (nauja statyba, rekonstravimas, remontas, griovimas),statybos leidimų išėmimas
-Mažai energijos naudojančių (B,A,A,A+) ir energijos beveik nenaudojančių (A++) pastatu projektavimas
-Statybos darbu organizavimas ir priežiūra
-Statybos techninė priežiūra
-Statybos užbaigimo procedurai būtinų dokumentų parengimas, pastatų pridavimas.

                               TRUMPAI APIE SAVE

Mes, save apibudiname kaip stipria komanda ,kuri gali pasiekti didelių rezultatų – tai veržlūs ir profesionalūs nekilnojamojo turto specialistai.
Mūsų kolektyvas kiekvieną dieną dalyvauja priimant svarbius, klientu poreikius tenkinančius sprendimus. Tai didele atsakomybe, todėl siekiame, kad biuro darbuotojai bei profesionalus savo srities ekspertai, jų konsultacijos, patarimai ir siūlymai dėl nekilnojamo turto sandorių turėtų svarius ir neginčijamus argumentus.
Mes skatiname komandos nariu iniciatyva, remiame ir vertiname naujas idėjas. Mes suprantame, kad tik nuoseklus ir kasdienis tobulėjimas lemia visos komandos, o taip pat ir biuro sėkmę
Mes kuriame įkvepiančią darbo aplinką, kur kiekvienas komandos narys jausis patenkintas ir galės įgyvendinti savo siekius.
MUSU MISIJA

Teikti kokybiškas nekilnojamojo turto paslaugas klientams patraukliomis kainomis bei visada pateisinti klientu lūkesčius.
Mūsų nekilnojamojo turto veiklos zona sudaro Šiauliu miestas ir jo regionas.