Parduodami naujos statybos butai GINKŪNUOSE

Skelbimo duomenys

ID: 1903
Kaina: € 33,100
Tipas: Butai
Pardavimo tipas: Parduodama
Vieta: Šiauliai
Vonios: 1
Kambariai: 1
Plotas: 41,58m2

Parduodamas 1-no kambario butas 41,58kv/m

Namo konstrukcijos
Pamatai – surenkami gelžbetoniniai juostiniai. Cokolis ir fasadas apšildomi putų polistirenu pagal statybos taisyklių ir projekto reikalavimus Išorinės sienos mūrijamos iš silikatinių plytų ir blokelių. Vidinės pertvaros tarp butų ir buto patalpų mūrijamos iš plytų ir gipso blokelių su garso izoliacija. Tarpaukštinės perdangos surenkamos iš gelžbetoninių  perdangos plokščių. Stogas sutapdintas, apšiltintas ir uždengtas ritinine danga.

Išorės ir vidaus dalinė apdaila.
Išorės sienų apdaila – struktūrinis tinkas ir profiliuota skarda. Bendro naudojimo patalpose atliekama pilna apdaila. Laiptų aikštelės teracinės bei aptaisytos plytelėmis, turėklai metaliniai. Laiptinės sienų apdaila – dažytas dekoratyvinis tinkas, lubos glaistytos, dažytos. Garažuose pagal projektą įrengiamas apšvietimas ir elektros skaitikliai subabonentiniai apskaitai. Vartai pakeliami (plokštuma). Garažuose grindų paviršius betoninis užgeležintas. Balkonų grindys – betoninis išlyginamasis pagrindas. Turėklai balkonuose, kiemeliuose ir terasose – metaliniai, dažyti. Kiemeliuose paruoštas pagrindas vejos ar gėlyno įrengimui, prie laiptų – trinkelės. Visame buto plote įrengtas betoninis išlyginamasis pagrindas ant garsą izoliuojančios plokštės. Lubos butuose netinkuotos ir neglaistytos. Buto vidaus sienos tinkuotos, neglaistytos. Butuose įstatomi trijų kamerų  langai plastikiniu rėmus su vienkameriniu stiklo paketu., vienas stiklas selektyvinis.  Languose įmontuota Aereco vėdinimo sistema. Įėjimo į butą durys – šarvo tipo.

Inžinerinės komunikacijos
Įrengta vidinė lietaus vandens nutekėjimo sistema, o mansardiniame aukšte – išorinė nutekėjimo sistema.

Pilnai įrengta namo šildymo sistema iš miesto šilumos tinklų  Įrengiama autonomine apskaita, sudaranti sąlygas reguliuoti atskiro buto šildymo galingumą ir apskaitą.  Sumontuojami lakštinio tipo plieniniai radiatoriai su termoreguliatoriais. Vonioje numatoma vieta kombinuotiems (šildomi nuo šildymo sistemos arba elektra vasaros sezonu)  rankšluosčių džiovintuvams.

Vandentiekis ir nuotekynė prijungiami prie miesto magistralinių tinklų. Įrengiami karšto,  šalto vandens apskaitos prietaisai kiekvienam butui.

Įrengiama projekte numatyta bendrų patalpų ir butų elektros instaliacija: išvedžiotas potinkinis 3 gyslų, varinis, su įnulinimu, kabelis. Bute padaryti išvadai rozetėms, jungikliams, šviestuvams su dėžutėmis pagal projektą, elektrinės viryklės įvadas. Įrengiami elektros skydai su vieta kiekvieno buto elektros skaitikliui.

Kiekviename aukšte, laiptinėje sumontuota silpnų srovių tinklų (televizijos, telefono) komutacinė dėžė. Nuo jos į butą pakloti PVC instaliaciniai vamzdžiai, bute pastatyta silpnų srovių laidų  paskirstomoji dėžutė. Įrengiamas pasikalbėjimo-namo durų atidarymo ragelis (domofonas).

Aplinka
Sutvarkomas gerbuvis: asfaltbetonis, betono trinkelių danga, šaligatviai, apželdinimas, kiemų apšvietimas.  Įrengiama  vaikų žaidimo aikštelė, suoliukai.